•  

     

 

 

 

 

 

 

 

Cagri-Merkezi

Konya Uçak Bileti

Konya Uçak Bileti

Konya Türkiye’nin en kalabalık yedi şehrinden biridir. Konya kültürüyle, gelenek ve görenekleriyle ve tarihiyle oldukça zengin bir ilimizdir. İlk çağlardan beri hayatın olduğu, yaşam için tercih edilen yerlerden biridir. Yapılan araştırma ve kazılarda Cilalı Taş Devri ve Bronz Çağ gibi dönemlerden kalıntılara rastlanılmasından anlaşılıyor ki Konya’nın tarihi geçmiş, tarih öncesine kadar dayanmaktadır. En köklü tarihi bölgesi Cilalı Taş Devri’nden kalma Çatalhöyük bölgesidir. Konya, İnsan sevgisiyle, hoşgörüyle, tasavvufla ünlenen muhteşem bir şehirdir. Tabii olarak bu olguları Konya’ya kazandıran Şeyhlerin Şeyhi Mevlana Hazretleridir.

Mevlana’nın geçmişte mürşit ve müridler üzerindeki tesiri ve etkilemesi günümüzde de hala devam etmektedir. Mevlana’nın düşünce yapısını ve insan sevgisini Konyalılar oldukça iyi anlamışlar ki Mevlana’dan bu yana Konya insanı halim ve selimdir. Her kesimin sevgi ve hoşgörüsünü kazanmış insanlar.  Türkiye’deki tasavvuf merkezi olarak ta nitelendirilir. Her sene Aralık ayının on yedisinde dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri ve sevenleri ile birlikte Konya’da Mevlana’nın vefat ettiği gece olan Şeb-i Aruz etkinlikleri yapılmaktadır. Bu geceye katılan ziyaretçiler manevi alemlerin derinliklerine doğru Mevlana’nın hoşgörüsüyle seyahat etmektedirler. Hz. Mevlana’nın türbesi de Konya’da en çok ziyaret edilen yerlerden. Ayrıca seyrine doyamayacağınız muhteşem sema gösterileri de bu şehrimizin en güzide faaliyetlerinden.

Konya ekonomi, sanayi ve teknolojide Türkiye’nin öncü şehirlerinden biridir. Konya, Türkiye’nin buğday ambarıdır. Daha birçok özelliği ve zenginliği ile Konya ölmeden önce gidip görülmesi gereken yerler arasında bize göre ilk sıralarda yer alır. Konya’ya birçok hava yolu firması sefer düzenlemektedir. Bu durum firmalar arasında rekabet oluşmasına neden olmaktadır. Dolayısıyla bu rekabet Konya uçak bileti fiyatlarına yansımaktadır. Konya uçak bileti fiyatları belli bir zaman önceden alınırsa otobüs bileti fiyatlarına denk bir fiyatla gökyüzünün engin mavilikleri arasında seyahat etme fırsatı bulurlar. Sitemizde yer alan bölümden gayet pratik bir şekilde Konya uçak bileti tedarik edebilirsiniz. Bunun için sitemizde bulunan nereden nereye, tarih ve kaç kişi gibi kişisel bilgilerinizi girdikten sonra Konya’ya sefer düzenleyen tüm firmalar ve Konya uçak biletleri fiyatları çıkacaktır. Bu firmaları ve fiyatlarını karşılaştırarak kendinize en uygun Konya uçak biletini seçebilirsiniz. Daha sonra %100 güvenli sistemimizle ödemelerinizi banka kartıyla veya kredi kartıyla rahat bir şekilde alabilirsiniz. Sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak bizim işimiz.