•  

     

 

 

 

 

 

 

 

Cagri-Merkezi

Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Varan Turizm başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine ulaşan otobüs firmalarını bir arada sunmaktayız. Seyahat etmek istediğiniz yeri ve tarihi seçmeniz yeterli olacaktır. Yolculuk etmek istediğiniz yere ister istemek karşınıza bir çok firma çıkmaktadır.

Onine Otobüs Bileti

otobus-bileti-al

Onine Otobüs Bileti

Tek tek bütün firmaların sitelerine girip zaman harcamanıza gerek yok sitemiz sizler için bütün firmaları bir arada hazırlamış bulunmakta. Dilediğiniz yere istediğiniz tarihte sefer yapan otobüs firmalarının saatlerini görüntüleyebilir, fiyat farkı ve kalite farkını göz önünde bulundurarak istediğiniz firmadan otobüs bileti alabilirsiniz. Otobüs bileti ararken herkes gibi sizde ilk olarak bütçenize uygun olan bileti bulmak isteyebilirsiniz. Sürekli artan benzin ve mazot zamları yüzünden otobüs bilet fiyatları bu durumdan oldukça etkileniyor.

Ucuz Otobüs Bileti

otobus-bileti-ara

Ucuz Otobüs Bileti

Bir çok kişi gibi sizde otobüs biletlerinin fiyatlarını çok pahalı olarak görebilirsiniz. Ancak Firmanın kâr beklentisi ve bu sektörde çalışan binlerce kişinin giderleri eklenince otobüs bilet fiyatları orta seviyede pahalı duruma gelmiştir. Aslında otobüs bileti fiyatları çok pahalı değil, çünkü ülkemiz akaryakıt kullanımında en pahalı ülke konumundadır. Firma kâr beklentisi, sektör çalışanlarının giderleri göz önüne alınınca otobüs bileti fiyatları pahalı değildir. Genellik ile yaz aylarında seyahat eden yolcular bilet bulma ve ucuz bilet bulma anlamında sıkıntılar yaşayabilmektedir. Fakat kış aylarında yolculuk yapmak isteyen yolcular daha ucuz hatta sizleri şaşırtacak seviyeye kadar indirimli otobüs bileti bulacaksınız. Bunun nedeni ise kış aylarında yolculuğun pek fazla olmamasıdır.

One Response to Otobüs Bileti, Online Otobüs Bileti Al
  1. Online otobüs bileti sorgulama servisi için kullanılabilecek çok güzel bir sistem. Tüm firmaları birarada bulmak mümkün. Hem sefer hemde fiyat bilgisi bir arada. Ayrıca istediğim koltuğuda seçebiliyorum.
    Teşekkürler.


[top]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir