Promosyonlu uçak bileti nedir, nasıl ve nereden alınır, bu soruların cevapları üzerinden sizlere sitemiz tanıtımını yapacağız. Öncelikle promosyon kelimesinin tanıtım anlamına geldiğini belirtmek isteriz. Bu bağlamda promosyonlu uçak bileti satan firmalar aslında kendilerinin tanıtımını yaparak daha fazla müşteriye hitap etme çabasına içine girişiyorlar. Bunu yaparken de uçak bileti fiyatlarını biraz daha düşürüyorlar yani olması gerekenden daha ucuz uçak bileti fiyatları ile müşterilerinin karşısına çıkıyorlar. İşte bizler de sizlere bu havayolu şirketlerinin kendi tanıtımları yapmak için sunduğu uygun fiyatlardaki uçak biletlerini sunuyoruz.

Birçok havayolu şirketinin bulunduğu sitemizde ki bunlara örnek vermek gerekirse THY, Pegasus Flypgs, Bora Jet, Onur Air gibi, sizlere uçak biletlerini en uygun fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz. Promosyonlu uçak biletleri de bu kapsamda insanların en çok araştırdığı biletler arasında. Bu biletler çoğu zaman olmuyor o yüzden de sitemizi daha yakından takip etmenizi öneriyoruz. Havayolu şirketleri promosyonlu bilet duyurusunda bulunduğu sırada bizler de sitemizde bu biletleri ön plana çıkarıyoruz.

Promosyonlu uçak bileti konusunda bir örnek vererek daha belirgin bir konu olmasını sağlayalım. Örneğin Türk Hava Yolları firmasının 2015 yılının Ağustos ayından başlayarak Ekim ayına kadar İstanbul’dan Kütahya’ya olan uçuş seferlerinde bilet fiyatları 74 TL olarak müşterilerine sunuluyor.

Örnek üzerinden de anlayabileceğiniz gibi firmalar promosyonlu biletlerini bir şehirden başka bir şehir üzerine belli bir fiyatta ve yine belli bir tarih boyunca sunuyor, bu yüzden sitemizi yakından takip edin ve ucuz uçak biletlerini kaçırmayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir