Thy uçak bileti nasıl bulunur, nereden bulunur, bu soruların cevaplarını vererek sizlere sitemizin tanıtımını yapmaya çalışacağız. Öncelikle Thy firmasından biraz bahsedelim, elbette ki ülkemizin havayolu sektörüne girişini sağlayan bu kuruluşun geçmişi ile de ülkemizi temsil ettiğinden çok önemli bir havayolu şirketi. THY 1933 yılından günümüze kadar birçok alanda ilerleyerek kat kat gelişmeler göstermiş, sponsorluk yolunda da attığı adımlarla ülkemizi daha çok tanıtmaya gayret etmiştir.

türk hava yolları

Sitemizde bulunan havayolu şirketlerinden sadece biri olan Thy firmasının biletlerini alabilmeniz için uçak bileti sorgulama bölümünden öncelikle istediğinizi bileti oluşturmanız gerekir. Bunun için uçağa nereden bineceğiniz nereye gideceğiniz ve hangi tarihte kaç kişi ile birlikte gideceğiniz gibi bilgilerin yer alması gerekir. Daha sonra yapacağınız taratmada sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz birçok havayolu şirketinin uçak biletlerini görüntüleyeceksiniz tabi bunların içerisinde Türk Hava Yolları’nın da biletleri mevcut olacak. Sonraki adımda size en uygun olan bileti seçerek satın alım işlemlerini gerçekleştireceksiniz. Thy bilet satın alırken de oldukça basit adımlarla satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kimliğinizde bulunan bilgiler ve bileti satın alabilmek için kredi kartınızda bulunan bilgiler sizin için yeterli olacaktır. İlgili kısımları doldurduktan sonra satın alım işleminizi tamamlamışsınızdır.

Sitemiz üzerinden Thy ve diğer hava yolu şirketlerinin uçak biletlerini satın alırken herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz, iletişim bilgilerimiz sitemizde mevcuttur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir