•  

     

 

 

 

 

 

 

 

Cagri-Merkezi

Thy Uçak Bileti Thy Bilet Sorgulama

Thy Uçak Bileti Thy Bilet Sorgulama

İş gezileri, tatil planları veya acil uçuşlar için Türkiye’nin en çok tercih edilen hava yolu firması olan Thy firmasında rahatlığınız ve güvenliğiniz her şeyden önde tutulmaktadır. Dünyada hatırı sayılır birkaç hava yolu şirketinden olan ve başarılı geçmişi ile yolcuların en sevdiği hava yolu firmasında isterseniz normal seyahat kısmında isterseniz de business kısımda yolculuk geçirebilirsiniz. En güvenilir yolculuk aracı seçilen uçaklarda güvenlik, rahatlık ve hizmet kalitesi son derece önem arz etmektedir. Sizlerde bu üçlüye son derece dikkat ediyorsanız ve uçuşlarınız sırasında ilginin üst düzey olmasından yanaysanız o halde sitemiz üzerinden Thy uçak biletini satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla müşterilerini buluşturan sitemiz sayesinde Türkiye’de ve Dünya’da hatrı sayılır bir uçak firmasının kaliteli hizmeti ile buluşabileceksiniz.

Thy Bilet

Thy müşterilerine uçağa binene kadar değil, uçaktan inene kadar kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır. En bilinen özelliklerini sayacak olursak; uçuş sırasında ücretsiz yemek servisi ve yeni uçak kullanımı ile en güvenilir hava yolu taşımacılığına imza atmasıdır. Tatil planlarınız veya iş seyahatleriniz için Thy Uçak Bileti almak istiyorsanız sitemizden yararlanabilirsiniz. Birçok insanın yılda defalarca tercih ettiği ve memnıniyetin üst düzey olduğu Thy uçak firmasında isterseniz şimdi isterseniz de gelecek bir tarih için bilet satın alabilirsiniz. Thy uçak bileti satın almak isterseniz sitemizin ilgili kısmından bu hizmetten kolayca yararlanabilirsiniz.

Thy Bagaj Hakkı

Uçak ile yolculuk yaparken hangi haklara sahip olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde isabetli bir seyahat yapabilir, beklediğiniz verimi elde edebilirsiniz. Türk Hava Yolları, yolcularına sunduğu hakları resmi internet sitesinde belirterek, nelere dikkat etmesi gerektiği hakkında yeteri kadar bilgilendirmelere yer vermiştir. Ancak bilmeyenler için Thy bagaj hakkı hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapmanın faydalı olacağını düşünüyoruz. Bilet satın alırken bu tip haklarınızın olduğunu bilmeniz, seyahatinizin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasında yardımcı olacaktır. Tüm bunların yanında Thy bagaj hakkı ile elde edeceğiniz olanakları da daha yakından tanıyacağınız için bir sonraki uçuşlarınızda da rahat edeceksiniz.

Thy bagaj hakkı ne kadardır?

Bilet sınıfına göre değerlendirilen ve bu kapsamda sunulan tüm haklar, bagaj hakkını da kapsamaktadır. Yolcuların beraberinde kaç kilograma kadar ücretsiz bagaj hakkına sahip olduklarını söylemek için satın aldığı bileti incelemek gerekiyor. Ekonomik, promosyon ve Business biletlerin bagaj hakları değişmektedir. Buna göre;

Business bagaj hakkı: 30 kg.

Ekonomik bilet bagaj hakkı: 20 kg.

Promosyon bilet bagaj hakkı: 10 kg.

Şeklinde belirlenmiştir. Bu haklardan faydalanırken herhangi bir şekilde sorun ile karşılaşmadan seyahatinizi çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her insanın yolculuğunda mutlaka yanında götürdüğü bir bagajı veya el çantası mutlaka vardır. Ancak bunlar, firmaların vermiş olduğu hakkı geçtiğinde, ücrete tabii tutulmaktadırlar. Thy bagaj hakkı, yukarıda verdiğimiz bilgiler dahilindedir.

Esnek bir yolculuk yapmak ve yolculukta herhangi bir şekilde sorunla karşılaşmamak için öncesinden seyahatler hakkında bilgi almanız yerinde olacaktır. Thy bagaj hakkı ve diğer detaylar hakkında sitemizin ilgili bölümlerini inceleyerek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Seyahatte esnek olmak, keyif içinde yolculuk yapmak ve daha fazlasına sahip olmak için sizlere tüm detaylarıyla birlikte yolcu hakları hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.