Gelişen teknoloji sayesinde artık seyahatler için bilet almak da oldukça kolay. Tatil için ya da iş seyahatleriniz için bilet satış noktalarına gitmeye ve uygun bileti bulmak için yazıhaneleri dolaşarak vakit kaybetmeye gerek yok. İnternet üzerinden online olarak bilet rezervasyonu gerçekleştirmek ya da bilet satın almak son derece kolay ve pratik. Peki online uçak bileti nasıl alınır?

Online Uçak Bileti Ara

Online uçak bileti almak için öncelikle sitemizde yer alan online bilet panelinde nereden nereye gitmek istediğinizi seçerek ilk adımı atabilirsiniz. Ardından aradığınız kriterlere uygun gün, tarih ve bilet fiyatlarını karşınıza çıkaran listeden en ucuz ve size en uygun bileti tercih ederek biletinizi anında satın alabilirsiniz.

Size en uygun seferi seçmeniz halinde karşınıza bilgilerinizi isteyen bir ekran gelecektir. Bu kısımda ise yolcuya ait istenen bilgileri girerek ödemenizi gerçekleştirmeniz yeterlidir. Ödemenizi kredi kartınızla, paypal ya da diğer ödeme yöntemleri ile gerçekleştirerek online uçak biletinizi saniyeler içerisinde kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ucuz Uçak Bileti Arama

Ucuz uçak bileti arıyorsanız sitemizden en uygun fiyat seçeneklerini görmeniz mümkün. Sitemizden almış olduğunuz bileti dilerseniz hemen yazıcıdan çıkarabilirsiniz. Ayrıca sitemizden gerçekleştirmiş olduğunuz online uçak bileti satın alma işlemi sonrasında cep telefonunuza ve mail adresinize gelen PNR numarası (Yolcu İsim Kaydı) ile uçuştan 1 saat önce biletini aldığınız havayolu firmasının gişesine giderek de biletinizi check-in yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Seçim tamamen size aittir. Tüm bu işlemlerin yanı sıra biletini almış olduğunuz havayolu firmasının web sitesinden de check-in yaptırma imkanınız bulunuyor.

Uçak Bileti Sorgulama Sitesi

Günün her saati internet üzerinden online uçak bileti sorgulama, rezervasyon yapmak ya da uygun bileti anında satın almak mümkündür. Sitemiz üzerinden birçok havayolu firmasının en ekonomik, kampanyalı ve fırsatlı bilet seçeneklerini anında karşılaştırarak  size en uygun bileti satın alma işlemini hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir